Simple Meta (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Close
nn: Lukk
