Simple Meta (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Close
oc: Tampar

en: Alias
oc: Aliàs
