Simple Meta (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Close
ru: Закрыть

en: Alias
ru: Синоним

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
