Simple Meta (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Close
sl: Zapri

en: Alias
sl: Vzdevek
