Simple Meta (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Close
ta: மூடு

en: Alias
ta: மாற்றுவழி
