Simple Meta (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Close
te: మూసివేయి
