Simple Meta (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Close
vi: Đóng

en: Alias
vi: Tên giả
