Simple Meta (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Alias
bo: མིང་གཞན
