Simple Meta (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Close
ca: Tanca

en: Alias
ca: Àlies
