Simple Meta (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Close
cy: Yn agos

en: Alias
cy: Arallenw
