Simple Meta (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
