Simple Meta (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Close
es: Cerrar
