Simple Meta (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Close
eu: Itxi

en: Alias
eu: Ezizena
