Simple Meta (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Close
fi: Sulje
