Simple Meta (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Close
id: Tutup
