Simple Meta (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Close
ja: 閉じる

en: Alias
ja: エイリアス
