Simple Meta (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა
