Simple Meta (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Alias
kk: Лақап ат
