Simple Meta (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Close
km: បិទ

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
