Simple Meta (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Alias
my: နာမည်အတု
