Simple Meta (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Close
fa: بستن

en: Alias
fa: نام مستعار
