Simple Meta (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Close
pt: Fechar

en: Alias
pt: URL alternativo
