Simple Meta (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Close
uk: Закрити

en: Alias
uk: Синонім

en: Meta
uk: Мета

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем
