Simple Meta (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Close
ast: Zarrar
