Simple Meta (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
