Simple Meta (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Alias
bs: Pseudonim
