Simple Meta (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Alias
eo: Kromnomo
