Simple Meta (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Close
gu: બંધ

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે
