Simple Meta (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis
