Simple Meta (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: About
lv: Par
