Simple Meta (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Close
pl: Zamknij

en: About
pl: O stronie
