Simple Meta (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Close
ro: Închideți

en: About
ro: Despre
