Simple Meta (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Close
sk: Zatvoriť

en: About
sk: Informácie o
