Simple Meta (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Close
ar: إغلاق

en: Alias
ar: البديل

en: About
ar: حول
