Simple Meta (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Alias
be: Аліас
