Simple Meta (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Close
cs: Zavřít

en: About
cs: Popis
