Simple Meta (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um
