Simple Meta (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: About
lt: Apie
