Simple Meta (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Close
nl: Sluiten

en: About
nl: Over
