Simple Meta (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
