Simple Meta (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Close
ps: تړل

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه
