Simple Meta (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Meta
ug: تىزىملىك
