Simplenews (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
