Simplenews (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (208 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Single
lv: Vienkāršs

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Format
lv: Formāts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Subscription settings
lv: Parakstīšanās iestatījumi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Mail
lv: Pasts

en: Block message
lv: Bloka ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term ID
lv: Termina ID

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Send
lv: Sūtīt

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Pending
lv: Gaida

en: normal
lv: normāla

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Source
lv: Avots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Testing
lv: Testēšana

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Subscribed to
lv: Parakstījies uz

en: Newsletter subscriptions
lv: Jaunumu abonenti

en: Newsletter issue
lv: Jaunumu izlaidums

en: Confirm newsletter subscriptions
lv: Apstiprināt jaunumu parakstītājus

en: Manage newsletter subscriptions
lv: Pārvaldīt jaunumu parakstītājus

en: highest
lv: augstākā

en: lowest
lv: zemākā

en: Request receipt
lv: Pieprasīt saņemšanas apstiprinājumu

en: Send one test newsletter to the test address
lv: Nosūtīt vienu testa izlaidumu uz testa adresi

en: Send newsletter
lv: Sūtīt jaunumu izlaidumu

en: This newsletter has been sent
lv: Jaunumu izlaidums ir nosūtīts

en: Newsletter vocabulary
lv: Jaunumu listes vārdnīca

en: Newsletter: @title
lv: Jaunumu izlaidums: @title

en: Stay informed on our latest news!
lv: Esi informēts par mūsu jaunumiem!

en: Display link to previous issues
lv: Rādīt saiti uz iepriekšējo izlaidumu

en: Display previous issues
lv: Rādīt iepriekšējo izlaidumu

en: Number of issues to display
lv: Rādāmo izlaidumu skaits

en: Display RSS-feed icon
lv: Rādīt RSS plūsmas ikonu

en: Manage my subscriptions
lv: Pārvaldīt manus abonementus

en: Previous issues
lv: Iepriekšējais izlaidums

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
lv: Izvēlieties ziņu listes uz kurām vēlaties pieteikties vai atteikties.

en: You must select at least one newsletter.
lv: Jums jāatzīmē vismaz viens jaunumu izlaidums.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
lv: %mail jaunumu izlaiduma parakstīšanās tika izlabota.

en: Inactive: no newsletters will be sent
lv: Neaktīvs: jaunumu izlaidumi netiks nosūtīti

en: Active: user will receive newsletters
lv: Aktīvs: lietotājs saņems jaunumu izlaidumus

en: Not sent
lv: Nav nosūtīts

en: Currently sending by cron
lv: cron patreiz veic izsūtīšanu

en: All newsletters
lv: Visas jaunumu listes

en: Inactivate
lv: Deaktivizēt

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: The subscriptions have been deleted.
lv: Parakstīšanās tika dzēsta(s).

en: The following addresses were added or updated: %added.
lv: Sekojošas adreses tika pievienotas vai atjauninātas: @added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
lv: Adreses tika pierakstītas sekojošiem jaunumu izlaidumiem: %newsletters.

en: No addresses were added.
lv: Neviena adrese netika pievienota.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
lv: Sekojošas adreses bija nederīgas: %invalid.

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Inactive users
lv: Neaktīvie lietotāji

en: No addresses were found.
lv: Netika atrasta neviena adrese.

en: Sender information
lv: Informācija par nosūtītāju

en: HTML to text conversion
lv: HTML-uz-parasts teksts konertēšana

en: Hyperlink conversion
lv: Hipersaišu konvertēšana

en: Allow test address override
lv: Atļaut testa adreses pārrakstīšanu

en: Confirm subscription
lv: Apstiprināt pierakstīšanos

en: plain
lv: parasts teksts

en: administer newsletters
lv: administerēt jaunumu izlaidumus

en: send newsletter
lv: sūtīt jaunumu izlaidumu

en: subscribe to newsletters
lv: parakstīties jaunumu izlaidumiem

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Subscriber ID
lv: Abonenta ID

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Data
lv: Dati

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
lv: Epasta adreses jāatdala ar komatu, atstarpi vai jaunu rindu.

en: Subscribe to
lv: Parakstīties uz

en: Site default language
lv: Vietnes noklusētā valoda

en: Anonymous user preferred language
lv: Anonīmo lietotāju vēlamā valoda

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
lv: Abonenti ar atbilstošu statusu tiks eksportēti.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
lv: Abonenti ar atbilstošu jaunumu listi tiks eksportēti.

en: Export results
lv: Eksportēt rezultātus

en: Unsubscribe from
lv: Atteikties no

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
lv: Adreses tika atrakstītas no sekojošiem jaunumu izlaidumiem: %newsletters.

en: No addresses were removed.
lv: Neviena adrese netika noņemta.

en: Test addresses
lv: Testa adrese

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
lv: Sniedziet ar komatu atdalītu epasta adrešu sarakstu, lai tās izmantotu kā testa adreses. Pārrakstīšanas funkcija atļauj pārrakstīt šīs adreses jaunumu izlaiduma labošanas formā.

en: The email address you supplied is not valid.
lv: E-pasta adrese, ko ievadījāt, ir nederīga.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lv: Drīz jūs saņemsiet apstiprinājumu e-pastu, kurā būs instrukcijas, kā pabeigt pierakstīšanos.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
lv: Drīz jūs saņemsiet apstiprinājumu e-pastu, kurā būs instrukcijas, kā pabeigt atteikšanos.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
lv: Vai vēlaties pievienot %user jaunumu listes %newsletter abonentu sarakstam?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
lv: %user adrese pievienota jaunumu listes %newsletter abonentu sarakstam.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
lv: Vai vēlaties izņemt %user no %newsletter abonentu saraksta?

en: Sent status
lv: Nosūtīšanas status

en: Test email address is empty.
lv: Testa epasta adrese ir tukša.

en: Missing test email address.
lv: Trūkst testa epasta adreses.

en: Newsletter %title was deleted.
lv: Jaunumu izlaidums %title tika izdzēsts.

en: This newsletter issue is part of a translation set. Sending this set is controlled from the <a href="@link">translation source newsletter</a>.
lv: Šis jaunumu izlaidums ir daļa no tulkojumu komplekta. Šī kompleta nosūtīšana tiek kontroēta no <a href="@link">tulkojuma avota jaunumu izlaiduma</a>.

en: Test email addresses
lv: Testa epasta adrese

en: Email priority
lv: Epasta prioritāte

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
lv: Visas parakstīšanās jaunumu izlaidumam  %newsletter tika izdzēstas.

en: Subscription form
lv: Parakstīšanās forma

en: Link to form
lv: Saite uz formu

en: You have been subscribed.
lv: Jūs esat pievienots listei.

en: Configure Simplenews
lv: Konfigurēt Simplenews

en: Email: Plain
lv: E-pasts: teksts

en: Email: HTML
lv: E-pasts: HTML

en: @newsletter feed
lv: @newsletter plūsma

en: Unsubscribe from this newsletter
lv: Atteikties no šiem jaunumiem

en: This is a test version of the newsletter.
lv: Šī ir jaunumu testa versija

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
lv: Izejošais epasts. Ziņojuma veids: %type<br />Temats: %subject<br />Saņēmējs: %to

en: administer simplenews subscriptions
lv: administrēt simplenews parakstīšanās

en: administer simplenews settings
lv: administerēt simplenews iestatījumus

en: Mass subscribe
lv: Masu pierakstīšana

en: Mass unsubscribe
lv: Masu atrakstīšana

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Format of the newsletter (plain or html).
lv: Jaunumu formāts (teksts vai html)

en: @site_name newsletter
lv: @site_name vietnes jaunumi

en: Save and send
lv: Saglabāt un nosūtīt

en: You have been removed from the %newsletter subscription list.
lv: Jūs tikāt izņemts no %newsletter parakstītāju saraksta.

en: No subscribers available.
lv: Nav pieejamu abonentu.

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.

en: Select the newsletter(s) to which you wish to subscribe.
lv: Atzīmē jaunumu izlaidumu(s), kuriem vēlies parakstīties.

en: You have been subscribed to %newsletter.
lv: Tu tiki pierakstīts %newsletter.

en: Newsletter subject
lv: Jaunumu izlaiduma temats

en: The following addresses were unsubscribed: %removed.
lv: Sekojošas adreses tika atrakstītas: %removed.

en: Last batch: 1 mail sent at !time. | Last batch: !count mails sent at !time.
lv[0]: Pēdējā pakete: nosūtīts 1 pasts !time.
lv[1]: Pēdējā pakete: nosūtīti !count pasti !time.

en: Test newsletter sent to user %recipient.
lv: Testa jaunumu izlaidums nosūtīts lietotājam %recipient.

en: Test newsletter sent to anonymous %recipient.
lv: Testa jaunumu izlaidums nosūtīts anonīmam %recipient.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
lv: Jūs drīzumā saņemsiet apstirpinājuma epastu ar tālākām instrukcijām kā atcelt jūsu parakstīšanos.

en: %user was unsubscribed from the %newsletter mailing list.
lv: %user tika atrakstīts no %newsletter nosūtīšanas saraksta.

en: Subscriber count
lv: Abonentu skaits

en: Newsletter category
lv: Jaunumu izlaiduma kategorija

en: We have received a request to subscribe [simplenews-subscriber:mail] to the [simplenews-category:name] newsletter on [site:name] website at [site:url]. To confirm please use the link below.
    
    [simplenews-subscriber:subscribe-url]
lv: Esam saņēmuši pieprasījumu pievienot [simplenews-subscriber:mail] adresi jaunumu listei [simplenews-category:name] vietnē [site:name] [site:url]. Lai apstiprinātu, lūdzu atveriet šo saiti.
    
    [simplenews-subscriber:subscribe-url]

en: We have received a request to subscribe [simplenews-subscriber:mail] to the [simplenews-category:name]  newsletter on [site:name] website at [site:url]. However, this email is already subscribed to this newsletter. If you intended to unsubscribe please visit our site: [site:url]
lv: Esam saņēmuši pieprasījumu pievienot [simplenews-subscriber:mail] adresi jaunumu listei [simplenews-category:name] vietnē [site:name] [site:url]. Tomēr šī e-pasta adrese jau ir pievienota jaunumu listei. Ja vēlaties atteikties, lūdzu atveriet šo saiti: [site:url]

en: We have received a request to remove the [simplenews-subscriber:mail] from the [simplenews-category:name] mailing list on [site:name] website at [site:url]. To confirm please use the link below.
    
    [simplenews-subscriber:unsubscribe-url]
lv: Esam saņēmuši pieprasījumu izņemt [simplenews-subscriber:mail] adresi no jaunumu listes  [simplenews-category:name] vietnē [site:name] [site:url]. Lai apstiprinātu, lūdzu atveriet šo saiti.
    
    [simplenews-subscriber:unsubscribe-url]

en: We have received a request to remove the [simplenews-subscriber:mail] from the [simplenews-category:name] mailing list on [site:name] website at [site:url]. However, this email is not subscribed to this mailing list. If you intended to subscribe please visit our site at [site:url]
lv: Esam saņēmuši pieprasījumu izņemt [simplenews-subscriber:mail] adresi no jaunumu listes [simplenews-category:name] vietnē [site:name] [site:url]. Taču šāda adrese nemaz nav reģistrēta. Ja vēlaties pieteikties, lūdzu atveriet šo saiti.
    
    [site:url]

en: Confirmation for [simplenews-category:name] from [site:name]
lv: Apstiprinājums uz [simplenews-category:name] no [site:name]

en: <em>Newsletter</em> @title
lv: <em>Jaunumu izlaidums</em> @title

en: Invalid email address "%mail".
lv: Nederīga epasta adrese "%mail".

en: Newsletter subscriptions of the user
lv: Lietotāja jaunumu izlaidumu abonementi

en: You can't delete this newsletter because it has not been sent to all its subscribers.
lv: Jūs nevariet dzēst šo jaunumu izlaidumu, jo tas nav izsūtīts visiem abonentiem.

en: Attempt to unsubscribe from non existing mailing list ID %id
lv: Mēģinājums atrakstīties no neesoša jaunumu izlaiduma ID %id

en: Send test
lv: Nosūtīt testu

en: Show only newsletters which
lv: Rādīt tikai jaunumu izlaidumus, kuri

en: Newsletter category %name has been deleted.
lv: Jaunumu izlaiduma kategorija %name tika dzēsta.

en: New subscriptions will be subscribed with the selected preferred language. The language of existing subscribers is unchanged.
lv: Jaunie abonenti tiks pierakstīti ar atlasītu vēlamo valodu. Esošo abonentu valoda netiks mainīta.

en: Subscribed to the newsletter
lv: Pierakstījies jaunumu izlaidumam

en: UnSubscribed from the newsletter
lv: Atrakstījies no jaunumu izlaiduma

en: Show only subscription which
lv: Rādīt tikai parakstīšanās, kur

en: You can always unsubscribe later.
lv: Jūs vēlāk variet vienmēr atteikties.
