Simplenews (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (122 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Priority
sk: Priorita

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Single
sk: Jediná

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Format
sk: Formát

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Inline
sk: V riadku

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term ID
sk: ID termínu

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Send
sk: Odoslať

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sent
sk: Poslať

en: Hidden
sk: Skryté

en: Pending
sk: Čakajúce

en: normal
sk: normálny

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Source
sk: Zdroj

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Configure permissions
sk: Nastaviť oprávnenia

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: Testing
sk: Testovanie

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: low
sk: nízka

en: high
sk: vysoké

en: Double
sk: Dupľa

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Subscribed to
sk: Prihlásiť do

en: Newsletter subscriptions
sk: Odber informačných listov

en: Newsletter issue
sk: Číslo informačného listu

en: Manage newsletter subscriptions
sk: Správa prihlásených odberov

en: highest
sk: najvyššia

en: lowest
sk: najnižšia

en: Request receipt
sk: Vyžiadať potvrdenie o prečítaní

en: Send one test newsletter to the test address
sk: Odoslať jednu testovaciu novinku na testovaciu adresu

en: Send newsletter
sk: Odoslať novinku

en: Stay informed on our latest news!
sk: Buďte informovaný o tom čo sa deje nové na web stránkach drupal.sk a v komunite slovenských priaznivcov Drupalu.

en: Manage my subscriptions
sk: Spravovať mňou odoberané informačné listy

en: Previous issues
sk: Predchádzajúce čísla

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
sk: Vyberte si informačný list (listy) ktorých odber si chcete prihlásiť alebo odhlásiť

en: Subscriptions for %mail
sk: Odoberania pre %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
sk: Spravujte vaše prihlásenia k odoberu noviniek

en: Not sent
sk: Neodoslané

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Inactive users
sk: Neaktívni používatelia

en: Confirm subscription
sk: Potvrďte prihlásenie

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Subscriber ID
sk: ID odberateľa

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Data
sk: Údaje

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: User account
sk: Používateľský účet

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Subscribe to
sk: Prihlásiť do

en: Site default language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: Unsubscribe from
sk: Odhlásiť z

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
sk: Na Vašu e-mailovú adresu bola zaslaná správa, ktorá obsahuje inštrukcie pre potvrdenie vašej registrácie pre odoberanie noviniek.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
sk: Naozaj chcete pridať %user do mailing listu %newsletter?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
sk: %user bol pridaný do mailing listu %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
sk: Naozaj chcete odhlásiť používateľa %user z odberu %newsletter?

en: Test email addresses
sk: Testovacie e-mailové adresy

en: Email priority
sk: Priorita e-mailu

en: You have been subscribed.
sk: Boli ste prihlásený.

en: Unassigned newsletter
sk: Nepriradená novinka

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped by a <strong>newsletter taxonomy term</strong>. Node type and vocabulary are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
sk: Simplenews používa uzly pre <strong>informačné listy</strong>. Jednotlivé čísla informačných listov sú zoskupené prostredníctvom <strong>termínu zo slovníka informačných listov</strong>. Typ uzlu a slovník si je možné vybrať. Informačný list je zaslaný na všetky e-mailové adresy ktoré sú prihlásené pre odber informačného listu. Čísla informačného listu je možné zaslať iba raz. Veľký objem e-mailov je možné zasielať prostredníctvom cronu pre lepšie rozloženie záťaže mailserveru.

en: Email: Plain
sk: Email: obyčajný text

en: Unsubscribe from this newsletter
sk: Odhlásiť ma z odberu tohoto informačného listu

en: This is a test version of the newsletter.
sk: Toto je testovacia verzia novinky.

en: Newsletter subscription management.
sk: Správa prihlásení odoberaných informačných listov

en: Newsletter default settings and sender data.
sk: Základné nastavenia  informačného listu a údajov zasielajúceho

en: Send mail
sk: Poslať mail

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
sk: Odoslať novinky na prihlásené e-mailové adresy.

en: Save and send
sk: Uložiť a poslať

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie
