Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet
