Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Block
bs: Blok

en: Inline
bs: U liniji

en: Published
bs: Objavljeno

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Send
bs: Pošalji

en: Hidden
bs: Sakriven

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Source
bs: Izvor

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: 1 week
bs: 1 sedmica
