Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Format
eu: Formatua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Subscription settings
eu: Harpidetza ezarpenak

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Send
eu: Bidali

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: normal
eu: arrunta

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Source
eu: Iturburua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Activate
eu: Aktibatu

en: The subscriptions have been deleted.
eu: Harpidetzak ezabatu egin dira.

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: Data
eu: Datu

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: - select -
eu: - aukeratu -
