Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Error
de: Fähler

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Configuration
de: Konfiguration
