Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (43 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Single
gu: એક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Send
gu: મોકલો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Data
gu: માહિતી
